Online Kredi Veren 10 Banka Önerisi

01 Eylül 2018 Cumartesi, 12:53

Nakit sıkıntısı içerisinde olan kişilerin nakit ihtiyacını karşılaması amacı ile online kredi sistemi ortaya çıkmaktadır. Online kredi sistemi günümüzde oldukça popüler bir yere sahip olmaktadır. Bankalar kredi verirken ki işlemlerini online kredi işlemlerinden geçerli olmaktadır. Bankalar önce sizin gelir gider listenizi çıkartarak, kredi verilmeye uygun olup olmadığınızı ölçecektir. Bu işlemde son 6 ayın ödemelerine bakmaktadırlar. Burada önemli olan şey ödeme miktarlarınızın düzenli ve tam gününde olmasıdır. Bu faktör bankaların sizlere online kredi vermesi konusunda güvenlerini sağlamaktadır. Son zamanlarda bankaların zamandan tasarruf yapmak istemelerine karşılık online kredi sistemi piyasaya sürülmüştür. Online Kredi Veren 10 Banka Önerisi bu yazıda sizlere faydalı olacaktır.

Online Kredi Nedir?

Online kredi diğer kredi sistemleri arasında daha kolay bir kredi çekme işlemidir. Online kredide kredi çekmek isteyen müşteri, internet, sms ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi başvurusunu yapmaktadır. Bankaların değerlendirmesi sonucu kişiye ya kredi verilir ya da verilmez. Başvuru sonucu olumlu ise banka müşteriye dönmektedir. Daha sonra banka kargo ile müşteriye sözleşme göndermektedir. Müşteri sözleşmeyi imzalayıp kargo görevlisine geri teslim etmektedir. Sözleşme banka merkezine ulaştığında müşteri için açılan hesap, vadesiz olarak bütçe ile teslim edilir.

Online Kredi Ve Bankalar

Online kredi veren belli başlı bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar aşağıdaki gibidir. Siz de bu bankalardan birisine başvuruda bulunarak kolaylıkla online kredi sahibi olabilirsiniz. Online kredi sayesinde bankada sıra beklemeden ve kolayca kredi sahibi olabilirsiniz.

 

1.) Finansbank

2.) Bank Pozitif

3.) Aktifbank

4.) Denizbank

5.) Enpara.com

6.) Garanti Bankası

7.) Akbank

8.) Yapı Kredi Bankası

9.) A – Bank

10.) İş Bankası

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir