240 Ay Vadeli Mortagage Kredisi

26 Şubat 2018 Pazartesi, 01:00

Öncelikle Mortgage’nin ne olduğundan bahsedelim. Mortgage Garanti bankasının hizmetleri ile size verilecek konut kredisidir.  iyi bir ev sahibi olmak herkesin en doğal hakkıdır. Fakat bazen konut işlemlerine başvurduğumuzda yeterli sonucu alamadığımızı görürüz .Ev sahibi olamayanların en büyük hayali uygun bütçelerde güzel bir konuta sahip olma isteğidir. Kendi konutunuzu seçerken içinde bütçenize uygun birimler ile oturma hakkına sahip olabilirsiniz. Çağımızda her bireyin farklı ihtiyaçlara sahip olduğunu görüyoruz.

 

Gayrimenkul finansman sistemi olarak bilinen Mortgage ,size kendinize en uygun konutu bulmanıza aracı oluyor. İşin en güzel kısmı kira öder gibi sıfır eve sahip olma şansınız var. Eğer yeterli bir birikiminiz yok ise  Mortgage hemen devreye girerek işinizi kolaylaştırıyor ve size 240 ay vade sağlayarak sizi etkilemeyen bir fiyat birimi ile bu evlere kısa zamanda sahip olmanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gereken kredi başvurunda bulunmak ve gerekli başvuru formlarını eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır. Sizden istenilen evrak ve belgeler eksiksiz olmalı ve bu hak size verilince hiç bir sorun çıkmamalıdır. Bunun için dikkat bu başvuruda önemli bir ayrıntıdır.

Peki  ,Mortgage ev kredisi nasıl hesaplanır? Sizi bu konuda aydınlatmak istiyoruz.

 

Bunu siz direk online siteye sahip olan mortgage hesabından kayıt olduktan sonra  yapabileceksiniz. Almak istediğiniz ev kredisi ne ise hesap biriminden hesaplayacak kesin sonucu alacaksınız. Bu yüzden net bir bilgi vermemiz söz konusu değildir,Ödeme planı hakkında bilgilere sahip olabileceksiniz. Burada kararları siz belirliyorsunuz ve girmek istediğiniz limit ile işleme 240 ay vadeli bir şekilde başlayabiliyorsunuz.

 

Üstelik en güzel özelliği ödemeyi 2019’da yapmanızdır.  Bu süre zarfı ise sizin için dez avantajdır. Her türlü faiz oranı hesaplama işlemleri, kredi talepleri, çekebileceğiniz Limitin sınırı ne ise detaylı bir şekilde Mortgage müşteri temsilciliğine bağlanarak arayabilir ve yapmanızı gerekenler hakkında kesin bilgilere sahip olabilirsiniz. Toplamda 200.000 TL Mortgage kredisi alma hakkınız var ve bunu en az kira öder gibi 240 taksite böldürmeniz mümkün olabilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgler için müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurarak sahip olabilirsiniz. Mortgage müşteri hizmetleri iletişim numarası : 0 212 336 89 00

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir