En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka Önerisi

26 Haziran 2018 Salı, 09:12

İhtiyaç kredileri bankalardan en fazla başvuru yapılan kredi türüdür. Bu kredi türünde doğal olarak faiz oranları, vade şartları önem taşıyor. Bu anlamda her banka farklı şartlarla insanlara ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu konuda bir inceleme yapılarak insanlara en uygun ihtiyaç kredisi veren 5 banka önerisi yapılabilir.

CepteTEB İhtiyaç Kredisi

TEB, %1,30 faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi şartlarını sunan bankalardan biridir. Tamamen masrafsız olarak alabileceğiniz bu kredi türünde 36 aya kadar vade seçeneği uygulanabiliyor. Kredi başvurunuzu direkt olarak internet üzerinden ya da şubeden yapabilirsiniz.

Halkbank Sıcacık Kış Kredisi

%1,29 faiz oranı ile müşterilerine ihtiyaç kredisi sunan Halkbank, 36 aya kadar vade seçeneği uyguluyor. Bu kredide belirlenen alt limit 500 TL iken, üst limit de 50 bin TL’dir. Aynı zamanda bu kredi türünde toplam masrafın 55 TL olduğunu da söylemek gerek.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası BİZ Ürün Paketi kredisi kapsamında, %1,34 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Minimum 3 ay vade yapılabilen bu kredi türünde maksimum vade sayısı ise 36 aydır. Bu kredi seçeneğinde Ziraat Bankası üzerinden 500 TL ile 30 bin TL arasında kredi çekebilmeniz mümkündür.

İş Bankası Kamu Personellerine Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası üzerinden kamu personellerine %1,33 faiz oranı ile kredi çekebilmek mümkündür. 36 aya kadar vadelendirilen bu kredi türünde 10 bin TL ile 50 bin TL arasında kredi çekebilmek mümkündür. Bu kredi türünde de 55 TL gibi bir masraf oluyor.

ING Bank Ertelemeli Kredi

ING Bank, şuan için en yüksek miktarda ihtiyaç kredisi kullandıran bankadır. ING Bank üzerinden 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu kredi türünde ilk 3 taksit ertelenebiliyor. Ayrıca bu kredi türünde 36 aya kadar vade seçeneği uygulanıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir