e-Yatırım Yapmanız İçin 5 Geçerli Sebep

24 Haziran 2018 Pazar, 09:04

İnsanoğlunun doğasında olan kazandıkça daha fazla kazanma istediği onları daha fazla yatırıma sürüklüyor. Teknolojik aletlerinde hızla gelişmesi insanları klasik yöntemlerden daha pratik olan seri yöntemlere sevk ettirdi. Son yıllarda pek çok yatırımcı tarafından tercih edilmeye başlanan e-yatırım yapmanız için 5 geçerli sebep bulunuyor. Bunu bilen yatırımcılar özenle e-yatırımı daha çok tercih etme yolunu gösteriyorlar.

Paranız e-Yatırım Hesabında Piyasanın Olumsuz Etkilerinden Korunur

Hayallerimizi gerçekleştirmek için pek çok insan küçük ya da büyük birikimler yapıyor. Ama birikimlerin bir e-yatırım aracılığıyla değerlendirilmemesi halinde piyasadan olumsuz olarak etkilenebiliyor. 100 TL. olan bir ürünü eğer e-yatırım ile değerlendirmezseniz ileride fiyatı artacağından almak için 100 TL. yetmeyebiliyor.

e-Yatırım Hesabı Güvenlidir

e-Yatırım hesabı açarsanız birikiminizin hangi hesaplarda değerleneceğine siz karar veriyorsunuz. e-Yatırım hesaplarınızın denetimi sizin elinizde olacağından tek bir bilgisayar ekranı ya da akıllı telefonunuzdan da bunları takip edebilirsiniz.

e-Yatırım Hesabı Herkese Göredir

e-Yatırım hesapları herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yatırımcı birikimini altın, maden, petrol, menkul kıymetler, gümüş, dolar, euro gibi pek çok alternatifli hesaplarda değerlendirebiliyor. Bunun kararını yatırımcı verebildiğinden e-Yatırım kişiye göredir.

e-Yatırım Araçlarını Öğrenmek Kolaydır

e-Yatırım hesabı açmanız halinde hesapların nasıl kontrol edildiği ya da daha çok hangi hisselerin kazandırdığı ile ilgili her türlü bilgiyi uzman eğitimcilerden alabilirsiniz. e-Yatırım hesaplarında bulunan eğitimler kısmından bu tarz eğitimlere başlayabilirsiniz.

e-Yatırım Hesabı ile Yatırıma Başlamak Kolaydır

e-Yatırım hesabı açmak istediğinizde dilediğiniz hesap türünden e-yatırıma başlayabilirsiniz. Yatırımcı isterse farklı yatırımlara ait alt yatırım hesapları da açarak birikim yapabilir. İsterseniz yatırım araçlarında birikiminizin tamamını değil de dilediğiniz, belirlediğiniz bir limiti e-yatırım aracı ile değerlendirebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir